Blog Thumbnail

Common Piercing Problems and Aftercare

Dažnos problemos su auskarais ir priežiūra

Jei auskaras įvertas profesionalaus vėrėjo ir prižiūrimas pagal jo rekomendacijas, retai kas gali nutikti negerai. Tačiau kartais problemų gali kilti. Problemos gali atsirasti dėl daugelio priežasčių, priklausomai nuo auskaro vietos ir jūsų priežiūros būdo.

Tinkama rankų ir nagų higiena yra didžiausias prioritetas siekiant tvarkingo ir beinfekcinio auskaro.

Kodėl mano naujas auskaras patinęs?

Plaukite auskarą tik ryte ir vakare arba pagal poreikį. Jei valysite naują auskarą per dažnai, pašalinsite naujai susidariusias odos ląsteles aplink auskarą, taip pat jo natūralų riebalinį sluoksnį, kurį kūnas naudoja regeneracijai. Tai šiek tiek panašu į per dažną maudymąsi. Oda gali parausti ir sudirgti, nes pašalinate natūralias odos savybes.

Kad jūsų naujas auskaras galėtų gyti, plaukite jį tik ryte ir vakare, išskyrus atvejus, kai jis ypač nešvarus.

Ką daryti, jei mano auskaras patinsta?

Jei jūsų auskaras patinsta, be reguliaraus plovimo, taip pat turėtumėte naudoti izotoninį druskos tirpalą, kad sumažintumėte patinimą. Šio mišinio naudojimas turi didžiulių privalumų:

  • Purškiklis leidžia lengvai užtepti ant bet kokio auskaro.
  • Skystis talpyklėje išlieka švarus.
  • Mišinys turi teisingą maišymo santykį.

Jei keliaujate ir nenorite vežtis didelės talpyklės, galite naudoti vienkartinius medvilninius tamponėlius.

Taip pat galite paruošti izotoninį druskos tirpalą namuose. Tik nepamirškite niekada nenaudoti valgomosios druskos.

Ar mano naujas auskaras gali užsikrėsti?

Auskarų infekcija atsiranda, kai jūsų auskaras liečiasi su bakterijomis. Jei jūsų auskarą vėrė profesionalus vėrėjas, jis naudojo pirštines, sterilias žnyples, sterilią adatą ir, svarbiausia, sterilius papuošalus. Higiena yra svarbiausias vėrėjų prioritetas. Mažiau nei 5% visų infekuotų auskarų atsiranda vėrėjo studijoje. Likę 95% atsiranda gijimo laikotarpiu.

Kaip žinoti, ar mano auskaras užsikrėtęs?

Jei ką tik pasidarėte pirmąjį auskarą, galite turėti abejonių, ar jūsų auskaras užsikrėtęs.

Naujuose auskaruose gali atsirasti žaizdos skysčio, kuris yra tokios pat gelsvos spalvos kaip ir skystis infekuotame auskare. Lengva juos supainioti. Tačiau galite nustatyti, ar jūsų auskaras užsikrėtęs, patikrinę šias keturias charakteristikas:

  • Aplink auskarą yra paraudimas.
  • Auskaras yra skausmingas.
  • Auskaras patinęs.
  • Auskarų sritis yra karšta.

Jei patiriate visus keturis simptomus, su žaizdos skysčiu ar be jo, turėtumėte gydyti savo auskarą taip, lyg jis būtų užsikrėtęs.

Ką turėčiau daryti, jei mano auskaras užsikrėtęs?

Jei jūsų auskaras užsikrėtęs, neišimkite papuošalo, nes infekcija gali įstrigti odoje. Rūpinkitės savo infekcija naudodami izotoninį druskos tirpalą.

Jei infekcija nepraeina, pasitarkite su profesionaliu vėrėju.

Infekcijas galima gydyti muilu ar chlorheksidinu, jei yra atviras kanalas į uždegimo vietą. Bet jei infekcija įstrigusi odoje, ją reikėtų gydyti penicilinu ar panašiais antibiotikais.

Dažnos problemos su auskaraisDažnos problemos su auskarais

Ką daryti, jei turiu alergijų?

Kalbant apie auskarų papuošalus, alergijos yra svarbi tema. Ar papuošalai sukelia alergiją, paprastai susiję su jų nikelio kiekiu.

Galite būti tikri, kad visi Bodymod produktai atitinka ES teisės aktus dėl nikelio išsiskyrimo mūsų auskarų papuošaluose.

Todėl galite saugiai naudoti Bodymod auskarų papuošalus be rizikos susirgti nikelio alergija.

Kas yra nikelio alergija?

Nikelis yra medžiaga, randama daugelyje medžiagų. Nikelio alergija pasireiškia ant odos kaip raudonos dėmės tose vietose, kur oda lietėsi su nikelį išskiriančiais metalais. Ji gali sukelti niežtinčią egzemą ir pūsles.

Jei kada nors patyrėte bėrimą ar alerginę reakciją nešiodami sidabrą, tikriausiai esate alergiški nikeliui.

Kokią medžiagą turėčiau naudoti, jei turiu nikelio alergiją?

Yra skirtumas tarp auskarų papuošalų, kuriuose yra nikelio, ir auskarų papuošalų, kurie išskiria nikelį. Pavyzdžiui, chirurginiame pliene yra nikelio pėdsakų, tačiau jis neišskiria nikelio dėl savo mikropoliruoto paviršiaus.

Tačiau jei esate alergiški nikeliui, turėtumėte rinktis be nikelio medžiagas, tokias kaip titanas, PTFE ir akrilas.

Ką daryti, jei mano auskaras skauda po drabužiais?

Auskarai, paprastai dengiami drabužiais, pavyzdžiui, dermalai, bambos, spenelių ir intymūs auskarai, gali jaustis nepatogiai dėvint aptemptus drabužius. Nauji auskarai gali net skaudėti. Pirmas žingsnis siekiant išvengti šio diskomforto yra atlaisvinti drabužius. Jei problema išlieka, galite apsvarstyti galimybę naudoti lankstesnius auskarų papuošalus, pagamintus iš PTFE. Pasitarkite su savo vėrėju, jei nė vienas iš šių sprendimų jums netinka. Jūsų vėrėjas galės įvertinti, ar auskaras yra per daug atviras, arba išbandyti kitokį papuošalą, kuris neturi aštrių kraštų, galinčių užsikabinti už drabužių.

Ar mano kūnas gali bandyti atmesti mano auskaro papuošalą?

Kai į savo kūną įterpiame svetimkūnius, jis gali bandyti jų atsikratyti. Taigi visiškai natūralu, jei jūsų kūnas bando atmesti jūsų auskaro papuošalą.

Kai kuriose kūno dalyse tai labiau tikėtina. Pavyzdžiui, kūnas dažniau atmeta dermalų auskarų papuošalus.

Tinkamai prižiūrėdami ir naudodami tinkamą medžiagą, galite daug nuveikti, kad kūnas neatmestų auskaro.

Kol auskaras gyja, yra didesnė tikimybė, kad kūnas atmes papuošalą, nes jis tiesiogiai liečiasi su kūnu. Kai kūnas suformuoja naują odos sluoksnį tarp auskaro skylutės ir papuošalo, nauja oda sudaro barjerą tarp kūno ir auskaro. Tai žymiai sumažina atmetimo tikimybę.

Galite padėti savo kūnui formuoti naują odą tinkamai prižiūrėdami auskarą ir naudodami PTFE papuošalus, nes jie yra lankstūs ir todėl prisitaiko prie skylutės ir kūno formos. Tokiu būdu neapkraunate auskaro taip stipriai, kaip tai darytumėte su plienu. Tačiau kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, su dermalais, negalite naudoti PTFE.

Blog Thumbnail
by2
Visa
Mastercard
PayPal
Google Pay™️
Apple Pay
American Express (AMEX)
DHL Express
FedEx Express
Lietuvos Pastas
Postnord

*14k aukso papuošalai nėra įtraukti į dabartinę akciją.

2.0.1