All About Tongue Piercings
Yra keletas būdų pasidaryti
. Dažniausias yra verti liežuvio vidurio liniją (apie 2 cm nuo galiuko) arba tiesiai prieš liežuvio pasaitėlį. Tačiau kiekvienas liežuvis yra skirtingas, todėl svarbu, kad jūsų būtų patikrintas. Liežuvyje yra dvi didelės kraujagyslės, kurių negalima pradurti!Liežuvis yra greičiausiai gyjantis organas kūne, todėl paprastai po vėrimo greitai sugysite. Tačiau atminkite, kad jis gali patinti iki dvigubo dydžio.
Kai nuspręsite pasidaryti liežuvio auskarą, laikas susirasti vėrėją. Pasirinkite profesionalą, kuris, jūsų žiniomis, atliks gerą darbą. Neprašykite tėčio išsitraukti plaktuko ir vinių! Taip pat įsitikinkite, kad jūsų vėrėjas turi sertifikatą ir gerą reputaciją.
Jūsų vėrėjas greičiausiai naudos titaną vėrimui. Titanas yra 100% be nikelio ir sveria tik pusę tiek, kiek chirurginis plienas.
Kai jūsų auskaras visiškai sugis, galite pereiti prie kitų medžiagų, tokių kaip chirurginis plienas, PTFE ar akrilas. Šios pastarosios dvi plastiko rūšys yra pigesnės nei titanas ir labai lanksčios, todėl nepažeidžia jūsų dantų ir dantenų.
Kai liežuvis ką tik pradurti, jis gali patinti iki dvigubo dydžio. Tai reiškia, kad pradžioje gausite startinę štangelę, kurią galėsite pakeisti po gijimo laikotarpio. Standartinė liežuvio štangelė yra 16 mm ilgio ir 1,6 mm storio.
Kai kurie renkasi naudoti trumpesnius strypelius, tačiau tai reikėtų daryti atsargiai. Jei pasirinksite per trumpą strypelį, rutuliukai gali įsispausti į jūsų liežuvį, o tai gali būti labai nemalonu. Jei turite tokią problemą, galite nusipirkti silikoninį diską. Jo 7 mm skersmuo yra didesnis nei rutuliukų ant jūsų liežuvio, todėl išvengsite diskomforto, kurį jie gali sukelti.
Galite pirkti atskirus strypelius ir rutuliukus, kad pritaikytumėte savo liežuvio auskarą 100% prie savo liežuvio. Yra daugybė skirtingų dizainų, nuo paprastų iki drąsesnių.
reikėtų vertinti taip pat rimtai, kaip ir patį vėrimą. Laikykitės vėrėjo patarimų ir apsilankykite vėrimo studijoje, jei reikia pagalbos.
Be to, turėtumėte:
Svarbu nežaisti su nauja auskaro štangele gijimo laikotarpiu. Jei jūsų liežuvis labai patinęs, gali padėti jo atvėsinimas šaltu vandeniu ar ledo kubeliu.
Tikriausiai esate patyrę jausmą, kai įsikandate į liežuvį. Skausmas intensyvus, bet trumpalaikis. Skausmas yra subjektyvus, todėl sunku pateikti atsakymą visiems. Remiantis mūsų pačių tyrimais Bodymod, liežuvio auskaro vėrimo skausmas vertinamas 2 balais skalėje nuo 1 iki 10.
Kaip minėta anksčiau, liežuvis yra greičiausiai gyjantis kūno organas. Jei išimsite auskaro štangelę, galite pastebėti, kad nebegalite jos įkišti atgal!
Taip, gali, ir tai paprastai daroma tyčia.
Viršutinis ir apatinis liežuvio papuošalo rutuliukai turėtų būti tiesiai vienas priešais kitą, kai žiūrite į veidrodį. Bet iš šono viršutinis rutuliukas turėtų būti toliau atgal link gomurio, o apatinis rutuliukas – šiek tiek toliau į priekį.
Kitaip tariant, jis turėtų būti kreivas, kai žiūrite į jį iš šono, bet ne kreivas, kai žiūrite iš priekio. Tai padeda apsaugoti jūsų dantis.
Posted in: