All About Dermal Piercings
, 1 taško auskaras, pastaraisiais metais tapo itin populiarus. Galite nešioti dermalinius inkarus daugelyje kūno vietų, pavyzdžiui, krūtinėje, aplink akis ir ausis, bei ant rankų.
Su dermaliniais auskarais galimybės yra beribės.
Skirtingai nuo kitų auskarų, papuošalas turi keičiamą dekoratyvinę dalį ir kitą dalį, dedamą po oda. Po oda esanti dalis gali būti vieno taško inkaras arba pagrindas su kojelės inkaru. Abu jie įterpiami kelis milimetrus po oda. Juose yra sriegiuotas strypelis, ant kurio užsukamos gražios viršūnėlės.
Kalbant apie 1 taško auskarus, galbūt girdėjote apie Skin divers. Skin diver turi panašumų su dermaliniu inkaru, tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad jie yra vientisi, todėl negalite keisti jų viršūnėlių.
Kalbant apie papuošalų pasirinkimą dermaliniam auskarui, ribas nustato beveik tik jūsų vaizduotė, jei tik viršutinis rutuliukas yra su išoriniu sriegiu.
Dermalinių inkarų rutuliukai turi 1,2 mm sriegio storį. Bet jei norite 1,6 mm viršūnėlės savo dermalui, galite naudoti konverterio kaištį.
Nepamirškite nekeisti rutuliuko, kol auskaras visiškai nesugis. Jei pakeisite jį anksčiau, galite pasukti pagrindą po oda, o tai gali turėti nemalonių pasekmių. Kai sugis, galėsite rinktis nešioti aukso ar chirurginio plieno viršūnėles, tarp kitų.
Dermaliniai auskarai reikalauja palyginti ilgo gijimo laiko, paprastai 3–4 mėnesius. Todėl svarbu būti kantriems ir atsargiems. Svarbiausias dalykas gijimo laikotarpiu yra laikytis vėrėjo nurodymų ir neliesti auskaro daugiau nei būtina.
Jei jūsų auskaro viršūnėlė per daug spaudžia auskarą, galite pagalvoti apie prailginimo strypelio naudojimą, kad padidintumėte atstumą tarp odos ir dekoratyvinės viršūnėlės. Kitas sprendimas yra nešioti gijimo strypelį, kad sumažintumėte spaudimą odai.
Posted in: