Bodymod Premium
Lenktas barbell su vidiniu sriegiu ir kristalais





Medžiaga: Titanas
Pasirinkite Spalva



Pasirinkite Brangakmenio spalva


Kamuoliuko dydis: 3 mm
Sriegio storis: 1,2 mm
Pasirinkite Ilgis
5.0(4 reviews)
Rating
Myliu tai
Aš tai nusipirkau savo bambos piercingui ir jis atrodo supersisteminis ir spindintis. Man tai tikrai patinka :))
DaniVerified purchase
Išversta su AIRating
Man tai patinka
Man reikėjo sumažinti savo vertikalų labretą nuo strypo, su kuriuo jis buvo pervertas, ir pasirinkau šį, nes jis turi vidinį sriegį ir pagamintas iš titano. Buvo taip lengva pasikeisti, neturėjau jokių problemų. Pasirinkau 8 mm, kuris puikiai tinka, ir aš iš tiesų myliu rožinę brangakmenį prieš lūpą.
LeahVerified purchase
Išversta su AIRating
Aš nusipirkau tai
Aš nusipirkau šį papuošalą, iš pradžių savo vertikaliai lūpai. Bet tas, kurį užsisakiau, yra per trumpas. Bet tada pagalvojau, kad jį galima naudoti kitur, o ne lūpoje, mano pradurimuose. Taigi jis tiko 8 mm mano tilto ir atrodo tikrai gražiai. Užsisakiau dar keletą kitų lūpai. Kurių laukiu su nekantrumu.
AndreVerified purchase
Išversta su AI
Dėvėjimo dažnumas
Kasdienio naudojimo
Suderinamumas su oda
Hipoalerginis
Atsparus vandeniui
Atsparus vandeniui
Naudojimo trukmė
Gali tarnauti visą gyvenimą
Lengva naudoti
Labai lengvas
Pavadinimas: Lenktas barbell su vidiniu sriegiu ir kristalais
SKU: Banana-70
Prekinis ženklas: Bodymod Premium
Sriegio storis: 1,2 mm
Užsegimo tipas: Vidinis sriegis
Papuošalo tipas: Barbell
Vieta: Vertikalus labret, Snug, Rook, Antakis, Daith, Bridge, Anti-tragus
Medžiaga: Titanas
Ball size: 3 mm.
Brangakmenio tipas: Kubinis cirkonis
Coating type: PVD padengimas
Prekių kiekis: 1
Is the jewelry coated?: Yes, the whole jewelry
Kamuoliuko dydis: 3 mm
A curved bar is a very versatile piece of jewelry as it can be used in several different piercings. The most important thing is that the size and shape of your new piece of jewelry match the dimensions of your piercing. This curved bar can be used in the eyebrow or as an ear piercing, as well as in the lip as a vertical lip piercing. The possibilities are many.
This piece of jewelry is made of titanium, which is one of the best materials for piercing jewelry. Besides, it is equipped with internal threads, which allow an easier and more gentle insertion. At each end of the bar sits a small 1/8" (3 mm) stone. There are different color combinations you can choose from. However, note that there are more stone color choices if you select the silver color barbell.






















































